SeneCura SeniorCentrum Hradec Králové

Domov, v němž se budete cítit dobře

Domov, v němž se budete cítit dobře

V SeneCura SeniorCentru Hradec Králové nabízíme v klidném prostředí v části Moravské Předměstí s lidem domov, v němž se budou cítit dobře. Nové a moderní SeniorCentrum bylo otevřeno v roce 2016. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou 47 lůžek a službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou 90 lůžek.  Veliký důraz klademe na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence. Celá budova je bezbariérová a poskytuje ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích vybavených polohovatelnými lůžky, uzamykatelným nábytkem, televizí, lednicí a vlastním sociálním zařízením. Krásná meditační terapeutická zahrada s terasou poskytuje výhled do klidného vnitro-bloku s parkovou úpravou.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Výborná poloha s výhledem na dětské hřiště, mlhoviště a nedalekou školu činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. K tomu přispívá i spolupráce s komunitními centry, dobrovolnickými organizacemi, charitou a dalšími školami z okolí.

Jsme držitelem certifikace Značka kvality od Asociace poskytovatelů sociálních služeb

Jsme členem:

Jistota od předního poskytovatele péče

V České republice je SeneCura se svými 17 zařízeními předním nestátním provozovatelem Domovů pro seniory a Domovů se zvláštním režimem (pro seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou demence). Našim klientům poskytujeme jistotu kvalitní péče díky sdílení znalostí, inovací a dlouholetých zkušeností v oblasti péče v rámci celé slupiny. V SeniorCentrech SeneCura poskytujeme zdravotní péči 24 hodin 7 dní v týdnu.

Společnost SeneCura byla založena v Rakousku v roce 1998 a postupem času se stala předním soukromým poskytovatelem sociálních a zdravotních služeb. Skupina SeneCura provozuje v Rakousku 89 zařízení s přibližně 7 300 lůžky a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovace. Zdravotnická zařízení jsou v Rakousku provozována pod značkou OptimaMed.

 

Provozovatelem SeniorCentra Hradec Králové je SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s. Zřizovatelem SeneCura SeniorCentra HŠH a.s. je společnost SeneCura s.r.o., Ke Smíchovu 1144/144, ,154 00 Praha 5 – Slivenec. SeneCura SeniorCentrum Hradec Králové poskytuje v Královéhradeckém kraji dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

SeniorCentrum Hradec Králové jedním pohledem

 • V provozu od roku 2016, kapacita DS 47 a DZR 90 lůžek
 • Držitel certifikátu Značky kvality (4*)
 • Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
 • Televize na každém pokoji, velký společenský prostor, Wi-Fi
 • Terapeutická zahrada pro trávení volného času s rodinou
 • Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
 • Canisterapie, muzikoterapie, vzpomínková terapie
 • Bohaté aktivizační programy
 • Služby pedikúra a kadeřník
 • Nadstandartní strava, obědy s výběrem ze dvou jídel, gurmánské týdny
 • Vlastní parkoviště