SeneCura SeniorCentrum Hradec Králové

Domov, v němž se budete cítit dobře

Domov, v němž se budete cítit dobře

V SeneCura SeniorCentru Hradec Králové nabízíme v klidném prostředí v části Moravské Předměstí s lidem domov, v němž se budou cítit dobře. Nové a moderní SeniorCentrum bylo otevřeno v roce 2016. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou 40 lůžek a službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou 82 lůžek. Poskytujeme také pobytovou Odlehčovací službu s kapacitou 15 lůžek. Veliký důraz klademe na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence. Celá budova je bezbariérová a poskytuje ubytování v komfortních dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených polohovatelnými lůžky, uzamykatelným nábytkem, televizí, lednicí a vlastním sociálním zařízením. Krásná meditační terapeutická zahrada s terasou poskytuje výhled do klidného vnitro-bloku s parkovou úpravou.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Výborná poloha s výhledem na dětské hřiště, mlhoviště a nedalekou školu činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. K tomu přispívá i spolupráce s komunitními centry, dobrovolnickými organizacemi, charitou a dalšími školami z okolí.

Jistota od předního poskytovatele péče

Společnost SeneCura je s více než 7 500 lůžky a s téměř 84 zařízeními předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu i klientům nejen v Královéhradeckém kraji ale v celé České republice, kde je SeneCura předním soukromým provozovatelem domovů pro seniory a domovů se zvláštním režimem poskytujících zdravotní a sociální péči, včetně péče o seniory s demencí.

Jsme členem:

Provozovatelem SeniorCentra Hradec Králové je SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s. Zřizovatelem SeneCura SeniorCentra HŠH a.s. je společnost SeneCura s.r.o., Ke Smíchovu 1144/144, ,154 00 Praha 5 – Slivenec. SeneCura SeniorCentrum Hradec Králové poskytuje dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

SeniorCentrum Hradec Králové jedním pohledem

  • V provozu od roku 2016, kapacita DS 40 a DZR 82 lůžek a 15 lůžek odlehčovací služby
  • Převážně dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
  • Televize na každém pokoji, velký společenský prostor, Wi-Fi
  • Terapeutická zahrada pro trávení volného času s rodinou
  • Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
  • Ergoterapie, canisterapie, muzikoterapie, vzpomínková terapie
  • Bohaté aktivizační programy
  • Služby pedikúra a kadeřník
  • Nadstandartní strava, obědy s výběrem ze dvou jídel, gurmánské týdny
  • Vlastní parkoviště