Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Hradec Králové

Novinky

Květnová oslava narozenin v SeniorCentru v Hradci

16. 5. 2022 | Hradec Králové

Přibližně v polovině každého měsíce probíhá v našem SeniorCentru v Hradci oslava narozenin. Bonusem bylo tentokrát vystoupení našeho nového klienta pana Novotného, který nám zahrál na trumpetu.

Výroba pampeliškového medu v SeniorCentru Hradec Králové

16. 5. 2022 | Hradec Králové

Jaro k nám do SeniorCentra v Hradci Králové přineslo krásné počasí a naše zahrada začala svítit žlutými květy pampelišek. Neváhaly jsme a uvařily pampeliškový med.

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Oslava čarodějnic v SeniorCentru Hradec Králové

8. 5. 2022 | Hradec Králové

Svátek čarodějnic jsme slavili i v našem SeniorCentru v Hradci králové. V rámci tvoření si klienti nazdobili čarodějnici, poté probíhal vzpomínkový klub.

Přání k Velikonocům od SeniorCentra Hradec Králové

16. 4. 2022 | Hradec Králové

Klienti a zaměstnanci ze SeneCury SeniorCentra Hradec Králové přejí krásné Velikonoce.

Veselé Velikonoce

14. 4. 2022 | Centrála

SeneCura přeje Vám i Vašim blízkým krásné Velikonoce a klidné sváteční dny.

SeneCura vstupuje do nového segmentu: Dnes otevřela svoje první rehabilitační centrum

11. 4. 2022 | Centrála

Skupina SeneCura, přední nestátní provozovatel pobytových sociálních sužeb v České republice, otevřela v Plzni své první rehabilitační zařízení. Nová rehabilitace nabídne jak lékařské vyšetření, tak léčebné rehabilitace. Kromě zvýšení kvality stávajících služeb plánuje i rozšíření o další moderní metody. Zahájení provozu se uskutečnilo ve zcela nových prostorách v Papírnické ulici, kam zavítali i první klienti.

Čínský týden v SeniorCentru Hradec Králové

4. 4. 2022 | Hradec Králové

Tentokrát jsme se s klienty SeniorCentra v Hradci podívali v rámci tzv. Gastronomických týdnů do nejlidnatější země světa, tedy do Číny.

Splněné roční přání v SeniorCentru Hradec Králové

23. 3. 2022 | Hradec Králové

Ročním přáním naší klientky SeniorCentra v Hradci Králové paní Ivanky Šircové bylo kosmetické ošetření pleti. Paní kosmetička Alice Kuštanová její přání s radostí splnila.

Zkrášlovací služby v SeniorCentru v Hradci

19. 3. 2022 | Hradec Králové

Středeční dopoledne bylo věnováno zkrášlovacím službám v našem nově zřízeném kadeřnictví, které bylo vybudováno ve druhém patře našeho SeniorCentra v Hradci Králové. 

Virtuální Cestománie v SeniorCentru Hradec Králové

19. 3. 2022 | Hradec Králové

Středeční virtuální Cestománie přinesla klientům SeniorCentra v Hradci nevšední zážitky, Kaleido brýle je totiž přenesly na spoustu krásných míst nejen po České republice.

Oslava MDŽ v SeniorCentru Hradec Králové

10. 3. 2022 | Hradec Králové

Úterní sváteční den jsme našim klientkám a klientům SeniorCentra v Hradci zpříjemnili hudebním odpolednem, kdy jsme do našeho domova s radostí pozvali HRADECKÝ ŠRAML.

Otevření nového SeniorCentra Humpolec: Klienti se nastěhovali do nového domova. Začal fungovat první PPP projekt v sociální oblasti v ČR

2. 3. 2022 | Centrála

Klienti domova pro seniory v Humpolci se přestěhovali do nově postaveného SeniorCentra, které je prvním PPP projektem v oblasti sociální péče v České republice. Moderní domov vznikl díky partnerství veřejného a soukromého sektoru, Kraje Vysočina a skupiny SeneCura.

Masopustní rejdění v SeniorCentru Hradec Králové

26. 2. 2022 | Hradec Králové

O čtvrteční dopolední zábavu se našim klientům SeniorCentra v Hradci postaraly děti z MŠ Sluníčko Hradec Králové pod vedením paní učitelky Čokanové.

Německý týden v SeniorCentru Hradec Králové

26. 2. 2022 | Hradec Králové

V SeniorCentru Hradec Králové jsme se tento týden věnovali Německu. Klienti vytvořili výzdobu v barvách německé vlajky a kuchyně celý týden podávala speciality z této země.

Canisterapie v SeniorCentru Hradec Králové

24. 2. 2022 | Hradec Králové

Náš psí kamarád Hoši potěšil při rozcvičce naše klienty SeniorCentra v Hradci a svojí hravostí dokázal odzbrojit i ty klienty, kteří se psů bojí.

1 2 9 10