SeneCura SeniorCentrum Hradec Králové

SeniorCentrum Hradec Králové obdrželo značku Mezigeneračně

V pondělí jsme oficiálně jako domov obdrželi značku Mezigeneračně. Před rokem jsme se zapojili do tohoto projektu, kdy se každý měsíc scházíme s Mateřskou školou Sluníčko a nově taky s Mateřskou školou Kotěrova. Děti z mateřské školky si připravují pro naše klienty představení nebo tvoření, kde si navzájem s klienty předávají zkušenosti.

Tato setkání vždy obohacují celý náš domov. S dětmi přichází úsměv a dobrá nálada a klienti se na tato setkání vždy moc těší. Jsme rádi, že jako domov jim můžeme tato setkání zprostředkovat, a zpestřit tak klientům volný čas. Tři naše klientky paní Černá, paní Holavová a paní Peichlová dokonce jezdí do MŠ Sluníčko dětem předčítat pohádky.

V pondělí proběhl slavnostní den, kdy ředitelka projektu Kateřina Jirglová přišla klientům i dětem poděkovat a předat ocenění. Poté ředitel domova Martin Trávníček a ředitelka MŠ Sluníčko Mgr. Eva Kotková převzali značku Mezigeneračně.

Velké poděkování patří učitelkám a personálu SeneCury, kteří se na zorganizování těchto setkání podíleli. Těšíme se, že v těchto setkáních budeme pokračovat i další rok.

Předchozí článekDalší článek