Domů > Novinky > Poděkování SeniorCentru Hradec Králové

SeneCura SeniorCentrum Hradec Králové

Poděkování SeniorCentru Hradec Králové

Rádi bychom za celý tým našeho domova poděkovali za zpětnou vazbu od pana Doc. Ing. Petr Otčenáška, CSDc., kterou uveřejňujeme v plném znění:

Vážení a milí,

děkuji všem, kteří se podíleli na péči o mého syna Petra. Vaši práci hodnotím jako příkladnou. Nejednalo se jen o splnění jakési povinnosti, ale o navázání vztahu se svěřencem, který u vás dostal nadstandartní celodenní pozornost. Čisté a voňavé prostředí společnosti SENECURA, rychlá indikace potřeby kontraktu s nemocnicí a další byly u vás samozřejmostí. A nad tím jste vytvořili vztahový systém, který byl spíše domácí péčí než běžný servis. Pečoval jsem o Petra téměř 58 roků a jsem vám zavázán za to, že jste ho přijali v době, kdy už jsem na to nestačil. Od převozu z Českého Brodu až po poslední den u vás jsem viděl profesionalitu a  komplexní péči a navíc vytváření trvalých vztahů. Bál jsem se špatné pověsti LDN. Vy jste dokázali, že lze vytvořit příkladné prostředí pro ty, kteří to potřebují nejvíce.

My s rodinou jsme vám za to vděčni a přejeme všem, kdož se na péči podíleli, spokojený život a radost z výsledků vašeho jednání.

Se srdečným pozdravem a díkem,

Doc. Ing. Petr Otčenášek, CSDc.

 

 Další článek